Опис процедури швидкої оцінки.

Опис процедури швидкої оцінки.

Якщо ви плануєте придбати житло або землю але сумніваєтеся в його ринковій вартості, зверніться до нас. Команда ЕСТІМ з багаторічним досвідом і практикою проведе оцінку  майна, як ніхто інший . Якщо бажаєте привести в лад документи по власній нерухомості згідно норм Закону та його порядку, то державна реєстрація нерухомості не стане для вас випробуванням.  Багаторічний досвід та професійний підхід до роботи членів нашої команди, а також практичні навики, набуті ними продовж багатьох років, дозволять швидко отримати потрібну інформацію та зекономити час.

 

 

На практиці суб’єкти господарської діяльності часто потрапляють у ситуацію, коли для прийняття відповідальних рішень необхідна швидка оцінка, яка дозволила б представити вартість того чи іншого об’єкта.

В команді ЕСТІМ відпрацьована практика швидкої оцінки на основі опису та технічної документації, наданої клієнтом. Швидка оцінка виконується в стислий строк. Мінімальний строк виконання — одна година, при цьому вартість роботи на 50% менша від вартості звичайної оцінки. Чим складніший об’єкт, тим більше часу знадобиться нашим спеціалістам для проведення експрес-оцінки.

В результаті швидкої оцінки буде сформовано експертний висновок, який буде відправлений клієнту на електронну пошту

Пам’ятайте, що вартість вашого майна, отримана в ході експрес-оцінки, є наближеною. Для точного визначення вартості майна та отримання звіту про оцінку, що має статус юридичного документа, необхідно проводити повну процедуру оцінки.

 

 

19 653 Comments