Про нас

Про команду ESTIM

Компанія ЕСТІМ – це команда професіоналів із різних сфер, яка візьме на себе усі Ваші турботи пов’язані з оцінкою різних видів майна для різних цілей та виготовленням відповідної документації. Вам більше не доведеться ні про що хвилюватися. Адже ми виконаємо роботу якісно і швидко. Ми пропонуємо своїм клієнтам найширші пакети послуг та сервіс найвищого рівня: просте та швидке замовлення, якісне проведення оцінки та виготовлення документації, оперативну доставку (відправка Новою поштою у день виконання), супровід, навіть після завершення процесу
Ми, команда компанії ЕСТІМ, зараз працюємо над створенням найзручнішої  в Україні платформи в галузі документообігу, оцінки та технічної інвентаризації майна. Наше розуміння терміну «сервіс» сягає далеко за межі консультацій та виготовлення  документів в галузі оцінки і технічної документації. Ми прагнемо надійності, гарантії якості, швидкості, конфіденційності і простоти. Саме так ми уявляємо собі орієнтацію на потреби клієнта, яку ми, незалежно від зовнішніх обставин, реалізуємо для Вас.

ESTIM –  співпраця, яка приносить задоволення

 

Команда ЕСТІМ використовує максимум можливості щоб чітко уявляти, чого бажає їх клієнт.  Ставлячи запитання ми уважно слухаємо, що на них відповідають клієнти. Після надання послуги ми просимо надати зворотний зв’язок про те, якої якості продукт або послуга, і чи залишився клієнт задоволений роботою вашої компанії. Цими елементарними діями ми виражаємо турботу про клієнта, яка сприяє комфортним стосункам і налагодженню довготривалої співпраці.

ESTIM – завжди поруч

Учасники команди ЕСТІМ докладають максимальних зусиль, аби чітко зрозуміти, що конкретно бажає їхній клієнт. Саме тому ми детально розпитуємо і уважно слухаємо, а   після передачі результатів роботи ми просимо надати відгук про те, чи залишився клієнт задоволений роботою нашої компанії, якістю продукту чи послуги. Адже ми цінуємо кожного нашого клієнта і намагаємося висловити турботу, яка сприяє комфортним стосункам і налагодженню довготривалої співпраці.

Вам більше не потрібно стояти під кабінетами, ми зробимо все за Вас! Швидко і якісно!

Зателефонуйте