На Львівщині ввели електронну базу даних земель

На Львівщині ввели електронну базу даних земель

Органи місцевого самоврядування подали до Держгеокадастру у Львівській області 1178 клопотань на включення вільних земельних ділянок державної форми власності для виставлення на аукціон.

Про це повідомила прес-служба Львівської ОДА.

Із 1178 ділянок 488  Держгеокадастр вже включив до переліку. Права на 79 ділянок продали на земельних торгах, в переліку ще 409 ділянок, які готові до продажу прав оренди на них на земельних торгах.

“Спільно з органами Держгеокадастру ми почали розробляти електронний каталог ділянок державної форми власності, які не використовуються, для того, щоб інвестори могли ознайомитись із земельною ділянкою і прийняти рішення щодо участі в аукціоні, така робота повинна бути завершена упродовж двох місяців”, – зазначила директорка департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА Людмила Гончаренко.

На неуспадковані земельні ділянки по закінченню 6-ти місяців з моменту відкриття спадщини органи місцевого самоврядування уклали майже 4  тисячі договорів оренди. Також для реалізації права розпорядження своїм майном 16900 спадкоємців оформляють право власності на земельні ділянки, в тому числі за підтримки аграрних підприємств.

65 ділянок за рішенням суду визнали відумерлою спадщиною та передали у власність територіальним громадам.

Згідно даних ESTIM середня вартість гектара земель сільськогосподарського призначення становить 28 тис. гривень.